Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Hledat na webu

Dotace ZK pro SK Žeranovice

 

Tímto bychom chtěli poděkovat za poskytnutou dotaci od Zlínského kraje.

Sportovní klub Žeranovice, z.s. za podpory dotace ze Zlínského kraje mohl v roce 2023 pro mládež místního klubu zakoupit sportovní vybavení a pomůcky, materiál na drobné opravy, údržbu areálu sportoviště, ostatní služby a na trenérskou činnost.

 

Sportovní klub Žeranovice, z.s. za podpory dotace ze Zlínského kraje mohl v roce 2022 pro mládež místního klubu zakoupit sportovní vybavení a pomůcky, materiál na drobné opravy, údržbu areálu sportoviště, ostatní služby a na trenérskou činnost.

 

Sportovní klub Žeranovice, z.s. za podpory dotace ze Zlínského kraje mohla v roce 2021 pro mládež místního  klubu zakoupit sportovní potřeby, materiál na drobné opravy, údržbu areálu sportoviště, ostatní služby a na trenérskou činnost.

 

Sportovní klub Žeranovice, z.s. za podpory dotace ze Zlínského kraje mohla v roce 2020 pro mládež místního  klubu zakoupit sportovní potřeby, materiál na drobné opravy, údržbu areálu hřiště a pořízení drobného materiálu.

 

Sportovní klub Žeranovice, z.s. za podpory dotace ze Zlínského kraje mohla v roce 2019 pro mládež místního  klubu zakoupit sportovní potřeby, materiál na drobné opravy, údržbu areálu hřiště a pořízení postřikovače.

 

Sportovní klub Žeranovice, z.s. za podpory dotace ze Zlínského kraje mohla v roce 2018 pro mládež místního  klubu zakoupit sportovní potřeby, materiál a vybavení, opravila čerpadlo na údržbu sportoviště, proběhla vertikulace sportovního hřiště a byla vyplacena odměna za soustavnou přípravu sportovců.

 

Kalendář akcí

Kontakt

Úřední deska

Foto z obce

Restaurace

Časopis Žeranovják

Mapy.cz