Mobilní rozhlas

Mobilní rozhlas - formulář tisk

Mobilní rozhlas - online formulář

 

Hlášení rozhlasu 17. 1. 2020

Zájemci o kontrolu komínu od pana kominíka Zdráhala se můžou objednávat na obecním úřadě. 27. 1. se bude pohybovat po Žeranovicích. 

 

Hlášení rozhlasu 13. 1. 2020

Děkuji všem dárcům a koledníkům, kteří otevřeli své srdce a domovy a podpořili tak Tříkrálovou sbírku. V celé obci se letos vybralo celkem 35 845Kč.

- - -

Firma Moravos bude zítra v úterý 14. 1. od 11:15 hod. u obchodu prodávat koření, krmiva pro domácí zvířata, drogerii, hnojiva, krémy, masti, brambory na uskladnění a jiné zboží.

 

Hlášení rozhlasu 10. 1. 2020

Myslivecké sdružení Žeranovice pořádá tuto sobotu 11. 1. střelecké závody. Všichni občané jsou zváni na  bohaté občerstvení a výborné zvěřinové speciality. Prosíme tímto občany, aby se v rámci bezpečnosti nepohybovali za vyznačeným prostorem na střelbu. Na vaši návštěvu se těší myslivci.

- - -

V průběhu tohoto týdne probíhá v obci měření vodoměrů. Kdo nebude moci zpřístupnit vodoměr, ať nechá na viditelném místě u vchodu do domu aktuální stav vodoměru.

- - -

V případě zájmu o likvidaci vánočních stromků, je možné je ponechat u sběrných míst pro plasty.

 

Hlášení rozhlasu 7. 1. 2019

V průběhu tohoto týdne bude v obci probíhat měření vodoměrů. Kdo nebude moci zpřístupnit svůj vodoměr, ať nechá na viditelném místě u vchodu do domu aktuální stav vodoměru.

- - -

V případě zájmu o likvidaci vánočních stromků, je možné je ponechat u sběrných míst pro plasty.

 

Hlášení rozhlasu 3. 1. 2019

Upozorňujeme občany, že v naší obci Žeranovice bude Tříkrálová sbírka probíhat až příští týden -  11. 1. V kalendáři je omylem uveden špatný datum děkujeme za pochopení.

 

Hlášení rozhlasu 21. 12. 2019

Prodej kaprů se letos bude konat 21. 12. od 14:00 hod., tradičně u Gořalíkového.